Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Zamieszczona informacja to nic innego jak bardzo zwiezle streszczenie wydarzen uchwyconych przez jedna z osob obecnych na wiecu. Bylabys tak mila wskazac tendencyjnosc powyzszego artykulu? Mozesz sprobowac, ale podpowiem Ci, ze w takich sytuacjach najlepiej jest nie mowic nic, bo z kazdym wypowiedzianym slowem coraz bardziej sie pograzacie.
Przebieg calosci jest na ittv, a Ty ekscytujesz sie jakimis ekscesami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale mailem podobna przygodę z zwolennikami PISu ,wracając z pracy postałem posłuchałem co mówi Palikot a potem poszedłem posłuchać Kaczynskiego a tu podchodzą dwie babcie i dziadek około 50 lat i z ryjem wyskakują ,ze jestem konfidentem Palikota i przyszedłem się naśmiewać. Jeżeli elektorat PISu ma takich wyborców to współczuję Polakom jeżeli wygra Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCIE kakao napisał:
Szydzenie ze staruszki a co ta staruszka tam robiła a do kościoła klepać różańce albo wnuki bawic moherowa wiecowniczka przypomniała się jej komuna
Ojej,starości nie każdy doczeka,a w naszej tradycji szanuje się osoby starsze.Różaniec młodemu też nie zaszkodzi,palkotowska chmaro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oserwer napisał:
Przebieg calosci jest na ittv, a Ty ekscytujesz sie jakimis ekscesami?[/quote] Nie czuje sie specjalnie podekscytowany osobliwymi zachowaniami wzburzonej holoty. Rozbawiony - jak najbardziej. [quote name='Alao' post='301784' date='11.06.2010, 21:49:17']Ojej,starości nie każdy doczeka,a w naszej tradycji szanuje się osoby starsze.Różaniec młodemu też nie zaszkodzi,palkotowska chmaro!
Glupia tradycja, naucz sie myslec za siebie. Przykladowo, dziadzia Adolfa tez bys szanowal(a), gdyby dozyl starosci? Na szacunek trzeba sobie zapracowac, sam fakt bycia pustym prochnem o niczym wyjatkowym jeszcze nie swiadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu +50 jest za PO. Wilu +50 nie słucha RM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z szacunkiem do polityki ale pan PALIKOT troche przegina i bardzo,niech sam spojrzy na siebie,to ze ma druga babe i takie tam a nie wytyka komus ze sie modli i takie tam.sam jest be a komus potrafi wstyd za takiego oszoloma i wstyd ze mieszkam w tym miescie LUBLINIE.a w nim oszolom PALIKOT>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie wielkie halo, bo starsza kobieta wyrwała zwolennikowi Palikota durny plakat , który trzymała w dłoni , a który był przeciwko jej zwolennikowi J Kaczyńskiemu. Nie rozumiem - pobiła faceta, skopała , opluła, dusiła , czy co mu tam zrobiła ? Dajcie na luz ludziska. Palikot powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , bo przez swój anty-wiec narażał zwolenników PO na szwank. Dobrze , ze zwolennicy Kaczyńskiego okazali się na tyle kulturalni, że nie zwracali uwagi na zaczepki kierowane pod ich adresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomciopaluch napisał:
dzienniku jak szukasz takich tanich sensacji to jak masz byc pierwszym medium intenetowym lubelszczyzny? a czemu nie piszecie o tym jak pan premier dostal w papu od powodzian bo robil sobie fotki na walach ze swoja swita? podobno walsnie od tego jest ta peknieta warga. ale jest kampania to media milcza
Co ciemniaku jeszcze wymyslisz. Premier ma normalna opryszczke. Elektorat PiS to widac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alao napisał:
Ojej,starości nie każdy doczeka,a w naszej tradycji szanuje się osoby starsze.Różaniec młodemu też nie zaszkodzi,palkotowska chmaro!
szanować za takie zachowanie?przecież ta old wirgina to dusicielka babiszcze się rwało do rękoczynów sodomia i gomoria z tymi moherami wolność miłość tulerancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
Niestety ale mailem podobna przygodę z zwolennikami PISu ,wracając z pracy postałem posłuchałem co mówi Palikot a potem poszedłem posłuchać Kaczynskiego a tu podchodzą dwie babcie i dziadek około 50 lat i z ryjem wyskakują ,ze jestem konfidentem Palikota i przyszedłem się naśmiewać. Jeżeli elektorat PISu ma takich wyborców to współczuję Polakom jeżeli wygra Kaczyński
A jakich wyborców ma Komorowski ? Profesorów ( bez tytułu - Bartoszewski ), prezydenta ( bez wykształcenia - Wałęsa ), muzyka ( bez wykształcenia -Hołdys ) itd itd, którzy oczywiście udają wielkich inteligentów. Czasem z tymi ,,prostymi " ludzmi się lepiej porozumieć , niż z wykształconymi ,,inaczej''. Jeszcze jedno cyt...z ryjem wyskakują ,"- to jest ten PO-wski inteligenty język ????? A feeeeeeeeeeeee. Współczuję Polakom , jesli wygra Komorowski- fałsz i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
I ZNOWU DZIENNIKARZYNA ZAJĄŁ SIĘ TEMATEM ZASTĘPCZYM!!! W LUBLINIE ŻRĄ SIĘ WARCHOŁY O KORYTA A 60 km OD LUBLINA LUDZIE PRZEŻYWAJĄ TRAGEDIE PO POWODZI, ODDAŁBYM GŁOS W WYBORACH NA TEGO KTÓRY Z NICH CHOĆ JEDEN WOREK Z PIASKIEM UMIEŚCIŁ NA WAŁACH WIŚLANYCH!!! CZY KOGOŚ INTERESUJE CO DZIEJE SIĘ Z LUDŹMI KTÓRZY UTRACILI DOBYTEK SWEGO ŻYCIA???? PRZESZŁA FALA POWODZI HIENY NAROBIŁY SOBIE FOTEK, NAOBIECYWALI A TERAZ MAJĄ TO WSZYSTKO W D.......! W POLSCE LICZY SIĘ TYLKO TO ILE MOŻNA Z CZŁOWIEKA-PODATNIKA WYCIĄGNĄĆ, DRUGA RZECZ TO ZASTANÓWCIE SIĘ MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY CZEMU WIECZNIE NA LUBELSZCZYŹNIE WAŁY PĘKAJĄ!!! GDYBY BADANO WŚRÓD POLITYKÓW ILORAZ INTELIGENCJI I ELIMINOWANO PRZYGŁUPÓW PRZESTALIBYŚMY WSTYDZIĆ SIĘ ZA NASZ RZĄD!! WTEDY WZIĘLIBY SIĘ DO PRACY ZAMIAST UJADAĆ!!!
Przecież jak oglądasz i słuchasz to wały na rzekach w całej Polsce pękały.W Małopolsce,Sandomierzu,Świniarach ,Dobrzykowie na Mazowszu.Chciaż w tym bąź obiektywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgoś ~ napisał:
A jakich wyborców ma Komorowski ? Profesorów ( bez tytułu - Bartoszewski ), prezydenta ( bez wykształcenia - Wałęsa ), muzyka ( bez wykształcenia -Hołdys ) itd itd, którzy oczywiście udają wielkich inteligentów. Czasem z tymi ,,prostymi " ludzmi się lepiej porozumieć , niż z wykształconymi ,,inaczej''. Jeszcze jedno cyt...z ryjem wyskakują ,"- to jest ten PO-wski inteligenty język ????? A feeeeeeeeeeeee. Współczuję Polakom , jesli wygra Komorowski- fałsz i obłuda.
~katrin~, ~basiek~, ~anula~ i ~małgoś~ to ten sam chory osobnik dyskutujący na forum sam ze sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehe. Babka ze spec jednostki Picu (przepraszam Pisu) za przykazaniem opatu klerykalnego Lublina
A jakie harde to stare babsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~katrin~, ~basiek~, ~anula~ i ~małgoś~ to ten sam chory osobnik dyskutujący na forum sam ze sobą
Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofija napisał:
Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.
Nie lubisz się powtarzać? Piszesz komenta chory łbie i zaraz pod innym nickiem sobie przyklaskujesz To niepoważne chory człowieku. I jeszcze nick ~kiki~ to tez twój Thebil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heilmann napisał:
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".
Szkopski Pan świata też zaczynał od miernych wieców i POdpalił cały świat. Czyli "nasi" Januszek Okrąglaczek z Okrąłego k?Biłgorajdorf ma sznsę. Już się odbił od tej lubelskiej szarości :"d o piec".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska, jak dobrze ze w tym syfie juz mnie od dawna nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mick napisał:
jakbym jej wywalił ze łba to by się złozyła jak scyzoryk!
Ot bohater !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmoredpisa napisał:
chciałbyś ukryć prawdę o elektoracie pisuarowym? cóz z tego że staruszka skoro gotowa do walki z młodymi, porywała się więc powinna wiedzieć,ze w walce można dostać w ryja,a szkoda,że ktoś jej nie dał.
Jeszcze jeden bohater !. Jest ich już dwóch na tym forum. Pewnie że w starciu z nimi ze staruszki pozostałaby miazga - a oni byliby dumni ze swojej siły, padalce niemyci, poplecznicy Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...